CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki

SHAPE It! 2270 g - ZIELONY

  • Symbol produktu: KD-130-703
  • {JEZYK_1011}
  • Dostępność: Chwilowy brak towaru
Cena:

Jeżeli masz pytania - pomożemy!

Phone 22 77 37 861 lub 510 339 338

(Pn. - Pt.: 9:00 - 17:00 Sb.: 9:00 - 13:00)

{JEZYK_1010}
SHAPE It! 2270 g - ZIELONY

Opis produktu

SHAPE It! to rewolucyjna masa modelarska - w dotyku przypomina bardzo drobny, mokry piasek. Jest bardzo podatna na modelowanie i umożliwia zapoznanie dziecka z wieloma technikami łącznie z rzeźbą. Magia SHAPE It! polega na tym, że można się nią bawić jak zwykłym piaskiem przy pomocy foremek lub można ją utwardzić wypiekając w piekarniku - wtedy swoim wyglądem i twardością przypomina piaskowiec. Rzeźbienie w utwardzonym SHAPE It! Jest bardzo łatwe i nie wymaga ostrych dłut. Utwardzać można też prace wykonane z sypkiej masy by następnie pomalować je farbami czy flamastrami.
SHAPE It! to nieskończone możliwości zabawy z lepieniem i modelowaniem, które wpływają na rozwój motoryki małej u dzieci, rozwijają zdolności manualne, pobudzają wyobraźnię. Nie utwardzona w piekarniku masa SHAPE It! nigdy nie wysycha, można z niej tworzyć w nieskończoność, jest bezpieczna dla dzieci. Występuje w wielu żywych kolorach pobudzających wyobraźnię dziecka. Idealna do zabawy w domu, przedszkolu, szkole czy w gabinetach terapii zajęciowej.
 
Wypiekanie:
W celu utwardzenia masy należy włożyć ją do blaszanej foremki i piec 20 minut na każdy kilogram w temperaturze 150 st. Celsjusza.
Zestaw zawiera 2270 g Shape it! w kolorze ZIELONYM.
 
Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat ze względu na ryzyko połknięcia. Nie nadaje się do jedzenia.

Wyprodukowano w Szwecji.
Dodaj Komentarz
Ocena: 1 10
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator