CzeskiAngielskiRosyjskiSłowackiNiemiecki

Regulamin sklepu

Pamiętaj - dokonując zakupów - akceptujesz poniższy regulamin.

Regulamin

§1

Sklep prowadzony jest przez firmę Art-Equipment z siedzibą w Warszawie-Wesoła ul. Ks. Piotra Skargi 1, wpis do ewidencji gospodarczej Nr 204037, NIP 527-102-02-53 REGON 140005240, prowadzi sprzedaż artykułów za pośrednictwem Internetu wyłącznie pod adresami: www.artequipment.pl, www.artequipment.com.pl, www.artequipment.eu, www.art-equipment.pl, www.art-equipment.eu.

§2

Zamówienia realizowane są za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w siedzibie firmy, ale tylko w godzinach pracy. Możliwe jest wysłanie towaru poza granicę Polski. Koszt takiej wysyłki ustalany jest indywidualnie w zależności od kraju odbiorcy.

§3

Klient naszego sklepu może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

  • Płatność kartą kredytową i e-przelewem - poprzez serwis DOTPAY.
  • Płatność przelewem na konto mBanku o numerze: 65 1140 2004 0000 3802 4565 8091
  • Płatność gotówką przy odbiorze - należność pobierana przez listonosza, kuriera, lub pracownik firmy w siedzibie.

§4

Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w naszej ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.
Publikowany cennik nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

§5

Do każdego zakupu dołączany jest paragon fiskalny. Faktura VAT wystawiana jest na prośbę Klienta, przed zamknięciem zamówienia.
Klient ma prawo do zmian w zamówieniu do momentu jego wysłania towaru, pod numerem telefonu +48 22 7737 861 lub adresem sklep@artequipment.pl. Nie można anulować zamówień, z których towary zostały wysłane.

§6

Czas realizacji większości zamówień wynosi 24 godziny w dni robocze licząc od dnia przyjęcia zamówienia do momentu wysłania przesyłki. Czas realizacji zamówienia w przypadku wysyłki płatnej przelewem z góry, rozpoczyna się od chwili gdy pełna kwota za zamówione towary wraz z opłatą za przesyłkę, będzie widoczna na koncie. Przesyłki opłacone on-line są wysyłane w pierwszej kolejności podobnie jak te z płatnością przy odbiorze.

§7

Reklamacje odnośnie zaginięcia przesyłki składamy po 14 dniach do daty wysyłki, są one rozpatrywane zgodnie z regulaminem przewoźnika.

§8

Nasz klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. Artykuły muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać z dołączanym paragonem lub fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru oraz kosztu wysyłki do klienta (całość kosztów poniesionych przy zakupie przez Klienta). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 2 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

§9

Zasady obsługi reklamacyjnej opisane są na stronie informacyjnej WYSYŁKA I ZWROTY (kliknij).

§10

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe wszystkich naszych klientów są przechowywane w bazie danych sprzedawcy. Dane osobowe gromadzone są wyłącznie na potrzeby sprzedawcy w celu realizacji składanych zamówień oraz prowadzenia różnych form promocji. Bezpieczeństwo tych danych jest zgodne z przepisami o ochronie danych osobowych. Każdy Klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania tych danych oraz żądania zaprzestania przetwarzania, które należy zgłosić pisemnie lub listem e-mail do sprzedawcy. Sprzedawca nie udostępnia nikomu danych nabywców.


Jeżeli z jakiś powodów nie chcesz zakładać konta lub masz problem w jego założeniu - skontaktuj się z nami!